ZNAMY TERMIN PRZYSZŁOROCZNYCH TARGÓW OGRODNICZYCH

18 wrz, 2022 | Przechlewo

22 i 23 kwietnia 2023 roku – to termin przyszłorocznych Wiosennych Targów Ogrodniczych – Przechlewo 2023. Jest to jedna z największych imprez targowych w Północnej Polsce. Odbywa się ona na powojskowym lotnisku w Sąpolnie w Gminie Przechlewo.

Na to wydarzenie co roku zjeżdżają wystawcy nie tylko z Pomorza, ale także z województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Są też stoiska firm z okolic Łodzi i Warszawy. Nic więc dziwnego, że przez dwa targowe dni, wydarzenie to przyciąga tysiące zwiedzających.

– Tegoroczny termin przypada przed długim weekendem majowym. Myślę, że wiele osób, które interesują się ogrodnictwem, chętnie przyjadą do nas obejrzeć i zakupić jakieś nowości – zapowiada Wójt Gminy Przechlewo, Krzysztof Michałowski.

Podobnie jak w latach poprzednich, przyszłorocznym targom towarzyszyć będą liczne atrakcje. Wśród nich będzie m.in. wystawa koni zimnokrwistych oraz mini park rozrywki dla dzieci. Szczegółowy harmonogram będzie publikowany na kilka tygodni przez imprezą.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content