ZAWODY JEŹDZIECKIE PONOWNIE W PRZECHLEWIE

8 sie, 2022 | Przechlewo

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa do kalendarza przechlewskich imprez powracają Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Tegoroczne odbędą się w niedzielę – 14 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek – godzina 11.00.

W wydarzeniu wezmą udział zawodnicy z Pomorza i północnej Wielkopolski. Będzie to już 33 edycja tej imprezy, po raz pierwszy za to organizowana w ramach cyklu „Pomeranian Jumping Show”. Areną widowiska będzie jak zawsze płyta boiska piłkarskiego. Zawodnicy rywalizować będą w różnego rodzaju konkurencjach. Przeszkody ustawiane będą na wysokościach od 60 do 90 centymetrów, w zależności od klasy konkursu i rodzaju konkurencji.

– Jest to impreza już z wieloletnią tradycją. Na te zawody przyjeżdżają drużyny, zawodnicy z końmi, z Pomorza i nie tylko. Jest to impreza bardzo ważna w kalendarzu imprez jeździeckich – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Zawody odbywać się będą pod patronatem Wójta Gminy Przechlewo oraz Pomorskiego Związku Jeździeckiego. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przechlewie.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content