ZAPROSZENIE NA KONCERT ALICJI WĘGORZEWSKIEJ

11 mar, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Alicji Węgorzewskiej, wybitnej polskiej śpiewaczki operowej. Artystka wystąpi w Sępólnie Krajeńskim 27 maja.

Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki, dlatego na to wydarzenie zapraszane są przede wszystkim panie. Zapowiada się niezwykła uczta muzyczna z udziałem gwiazdy sceny operowej – zachęca Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

– Artystka zaliczyła swój debiut w 1996 roku w operze „Koronacja Poppei” Monteverdiego, którą śpiewała na scenie kameralnej Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Ma ona na swoim koncie m.in. występ na Festiwalu Muzyki Dawnej w Innsbrucku oraz koncerty w prestiżowych salach na całym świecie, w tym także w Konzerthaus w Berlinie czy w amsterdamskim Concertgebouw. Od niedawna artystkę można oglądać także w roli jurorki programu The Voice Senior – dodaje Pick. Alicja Węgorzewska wystąpi w Sępólnie Krajeńskim w sobotę – 27 maja o godzinie 18.00. Bilety w cenie 100 zł są już do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki lub na stronie www.biletyna.pl.

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content