ZAPROSZENIE NA BIEG FARMERA W PRZECHLEWIE

12 wrz, 2017 | Przechlewo

Kilkuset biegaczy z całego kraju stanie na starcie Biegu Farmera. To pierwsza taka impreza w Polsce. Wyścig odbędzie się w sobotę 16 września w Przechlewie. Jak zapowiadają organizatorzy, trasa będzie bardzo atrakcyjna.

Bieg Farmera to impreza sportowa z wieloma elementami rozrywkowymi i humorystycznymi. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwie trasy. Pierwsza o długości prawie 7 kilometrów i druga – 12 kilometrów. Największą atrakcją będzie jednak jej przebieg.

„Przygotowaliśmy dla uczestników trasę, która będzie wiodła przez dukty polne, leśne, przeprawimy się też przez rzekę Brdę i wbiegniemy na pole kukurydzy, gdzie czeka na nas największy hit tego wyścigu, czyli tunel wycięty w kształcie świnki, czyli symbolu naszej firmy” – mówi Grzegorz Brodziak, Prezes Zarządu Poldanor S.A. Dla dzieci zorganizowany będzie także Mały Bieg Farmera. To wyścig na krótkim odcinku w obrębie stadionu w Przechlewie.

Całości towarzyszyć ma jarmark rękodzieła ludowego, degustacja potraw chłopskich oraz prezentacja produktów mięsnych produkowanych przez organizatora. Zapisy zawodników są przyjmowane na stronie bieg-farmera.pl. O ile pozostaną jeszcze wolne miejsca, do udziału w biegu będzie można też  zapisać się w dniu zawodów. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz osób poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content