ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ DO SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO

29 kwi, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Zlot pojazdów zabytkowych, koncerty i inne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych – przygotowali organizatorzy majówki w Sępólnie Krajeńskim.  W tym roku różnego rodzaju wydarzenia odbywać się będą w pierwszych trzech dniach maja.

Tegoroczne świętowanie rozpocznie Zlot Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się 1 maja o godzinie 15.00 na targowisku Mój Rynek. To już czwarta edycja tej imprezy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert zespołu Bayer Full, który rozpocznie się o godzinie 17.00 na scenie pod dachem targowiska. 

2 maja zapraszamy do Wałdowa. Tam na placu przed Wiejskim Domem Kultury, odbędzie się akcja pod hasłem „Dla biało-czerwonej”. W programie między innymi spacer z flagami do miejsc zabytkowych, pogadanki historyczne i gry planszowe. Początek – godzina 15.00

3 maja w Sępólnie Krajeńskim wystąpi Maciej Wróblewski. Będzie to koncert religijno – patriotyczny pod tytułem: „Zaszum nam Polsko”. Rozpocznie się on o godzinie 15.00 w amfiteatrze przy molo.

„Wszystkie nasze wydarzenia wpisują się w program obchodów stulecia niepodległości na naszym mieście” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Jak dodaje, tych imprez będzie dużo więcej. W związku z jubileuszem, w tegorocznym kalendarzu kulturalnym Gminy Sępólno Krajeńskie jest ich ponad sto. Wstęp na zlot, koncerty i imprezy organizowane w dniach 1-3 maja będzie bezpłatny.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content