ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO SAMORZĄDOWEGO ŻŁOBKA W BRUSACH

12 maj, 2022 | Brusy

Ruszyła rekrutacja do Samorządowego Żłobka w Brusach. Wolnych jest jeszcze ponad 40 miejsc. Zainteresowani, którzy chcą od 1 września posyłać tam swoje dzieci, muszą je zapisać najpóźniej do 24 maja. Do żłobka przyjmowane są maluchy nie starsze niż 3 lata.

– Samorządowy żłobek dysponuje świetną bazą, wyposażoną w nowoczesne pomoce dydaktyczne. W bruskim żłobku pracuje doświadczona kadra, która zapewnia profesjonalną opiekę oraz zajęcia dla dzieci – zapowiada Jacek Bruski, dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty w Brusach.

Zapisy przyjmowane są na nowy rok szkolny – w przypadku żłobka trwający od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2023 r. Szczegóły dotyczące regulaminu oraz niezbędnej dokumentacji, którą należy przygotować – znajdują się na stronie: https://samorzadowyzlobekwbrusach.bip.gov.pl/rekrutacja/rekrutacja-2022-2023.html

Obecnie trwa też rekrutacja uzupełniająca na miesiące maj, czerwiec i lipiec bieżącego roku. Jak zapewnia dyrektor – jest jeszcze kilka wolnych miejsc na ten okres. Z rekrutacji uzupełniającej mogą skorzystać również osoby spoza gminy Brusy.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content