ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ W KOCZALE

1 sie, 2023 | Koczała

Już za dwa tygodnie wielkie wydarzenie sportowe w Koczale. Na boisku przy plaży nad jeziorem Dymno odbędzie II Turniej Siatkówki Plażowej im. Marcina Możdżonka. Zapisy chętnych do udziału w rywalizacji już trwają.

Organizatorzy czekają na wszystkich, którzy zechcą wystartować w tych zawodach. Nie ważne są umiejętności, a chęci. Wszak jest to impreza otwarta dla wszystkich – zapowiada Grzegorz Pietrzak, Wójt Gminy Koczała. – Zapraszamy amatorów, zawodowców i wszystkich, którzy chcieliby się zmierzyć w tym turnieju. Czekają fajne nagrody i myślę, że będzie fajna zabawa. Konkurs ma charakter otwarty, więc zapraszamy zawodników z całej Polski. Nie ma tutaj ograniczeń jeżeli chodzi o miejsce zamieszkania. Zapraszamy zatem małych, dużych, kobiety i mężczyzn – mówi dalej wójt.

Co ważne, zawodnicy, którzy przyjadą do Koczały z odległych regionów Polski, mogą na miejscu skorzystać z noclegów na polu kempingowym Koczała Camp. Obiekt znajduje się tuż obok miejsca, w którym turniej będzie rozgrywany. 

Zawody odbędą się 15 sierpnia (wtorek) na plaży nad jeziorem Dymno w Koczale. Początek – godzina 10.00. Zapisy chętnych do udziału w rywalizacji przyjmuje Krystian Markowski, kierownik sekcji siatkówki w LKS Granit Koczała – tel. 515 296 898. Wydarzeniu patronuje Marcin Możdżonek – były reprezentant Polski, Mistrz Świata i Europy w siatkówce, a obecnie mecenas sportu.  

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu  (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content