ZAPISY NA TRIATHLON W PRZECHLEWIE

2 sie, 2017 | Przechlewo

Do 18 sierpnia można zgłaszać chęć udziału w tegorocznej edycji Prime Food Triathlon Przechlewo. Impreza odbędzie się w dniach 26 i 27 sierpnia 2017r. Wystartują w niej najlepsi triathloniści w Polsce.

Prime Food Triathlon Przechlewo organizowany jest już po raz piąty. W środowisku sportowym impreza ta uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych i największych w kraju. „Nasze zawody wchodzą też w skład Tri Tour 2017, tworząc wraz z pozostałymi konkursami największy cykl imprez triathlonowych w Polsce. Przewidywana ilość zawodników w całym tym cyklu szacowana jest na około 15 tysięcy osób” – mówi Dariusz Szopiński z Urzędu Gminy w Przechlewie. Zgodnie z zasadami triathlonu zawodnicy w jak najkrótszym czasie muszą zaliczyć trzy następujące po sobie konkurencje: pływanie, jazdę na rowerze oraz bieg. 

W tym roku zawodnicy będą się ścigali według następującego harmonogramu:

SOBOTA (26 SIERPNIA)

– Wyścig indywidualny na dystansie 112.99km (1/2 Ironmana)

– Wyścig indywidualny na dystansie 28,25km (tzw. sprint)

NIEDZIELA (27 SIERPNIA)

– Wyścig indywidualny na dystansie 56.5km (1/4 Ironmana)

– Wyścig sztafet na dystansie 56.5km (1/4 Ironmana)

Start i meta wszystkich konkurencji zorganizowana będzie na plaży nad jeziorem Końskim w Przechlewie. Jest to teren Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zapisy są przyjmowane na stronie internetowej imprezy: http://triathlonprzechlewo.pl/

 

 

fot: UG w Przechlewie

Czytaj cały artykuł
Skip to content