ZAPISY NA ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

13 kwi, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Jeszcze przez tydzień przyjmowane będą zapisy na Zlot Pojazdów Zabytkowych. Impreza odbędzie się 1 maja w Sępólnie Krajeńskim. Wszyscy kolekcjonerzy i właściciele ciekawych pojazdów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi maszynami, muszą to zadeklarować do 20 kwietnia.

Zlot Pojazdów Zabytkowych organizowany jest w Sępólnie Krajeńskim już od 4 lat. Co roku na to wydarzenie przyjeżdżają miłośnicy starej motoryzacji z całego regionu. W związku z obchodzonym w tym roku okrągłym jubileuszem odzyskania niepodległości przez Polskę, w tym roku pragniemy zaprezentować pojazdy ostatniego stulecia – dodaje Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Udział w zlocie jest bezpłatny. Regulamin oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim: http://www.ckissepolno.com.pl/

Prezentacja pojazdów będzie otwarta dla publiczności. Wszystko odbędzie się 1 maja o godzinie 15.00 na targowisku miejskim „Mój Rynek”. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie koncert zespołu Bayer Full. Będzie to także okazja do otrzymania za darmo flagi narodowej. Wydarzenie odbędzie się bowiem w przeddzień święta flagi.

 

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content