ZAPISY NA JARMARK ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA

13 lip, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Do końca lipca przyjmowane będą zgłoszenia wystawców zainteresowanych prezentacją swoich wyrobów podczas sierpniowego Jarmarku Świętego Wawrzyńca w Sępólnie Krajeńskim. Szczególnie mile widziani będą rękodzielnicy. Swoje stoiska będą mogli wystawić także producenci wyrobów spożywczych, przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowych i Koła Gospodyń Wiejskich.

Tegoroczny Jarmark Świętego Wawrzyńca odbędzie się 11 sierpnia na targowisku „Mój Rynek”. Jest to jeden z elementów trwających w dniach od 3 do 12 sierpnia Dni Sępólna Krajeńskiego. Swoje wyroby będą mogli zaprezentować wystawcy z całego kraju. Jak zapowiadają organizatorzy – nie będzie tu ograniczeń regionalnych. „Warunkiem jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w takim wydarzeniu” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Chodzi o wcześniejsze przygotowanie odpowiedniej ilości stanowisk wystawienniczych. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca w lipca w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Karty zgłoszeniowe są do poprania na stronie internetowej placówki: http://www.ckissepolno.com.pl/

Wypełnione – można nadsyłać pocztą tradycyjną, mailem ([email protected]) lub składać osobiście. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o przydziale miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content