ZAKOŃCZENIE KADENCJI 2018-2024

30 kwi, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Dzisiaj (30.04) formalnie kończy się kadencja samorządowa 2018-2024. Za nieco ponad tydzień w ławach radnych zasiądą kolejne osoby. W kwietniowych wyborach mieszkańcy zdecydowali także o tym, że Burmistrzem Sępólna Krajeńskiego nadal pozostanie Waldemar Stupałkowski. W drugiej turze głosowania uzyskał on 56 procentowe poparcie.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy zechcieli pójść na wybory i przede wszystkim podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Bardzo dziękuję za wsparcie, które mieszkańcy udzielili mi podczas kampanii zarówno w mediach społecznościowych, jak i na spotkaniach z mieszkańcami. Otrzymałem bardzo dużo życzliwości, ciepłych słów, które przełożyły się na poparcie mojej kandydatury. Jest to dla mnie potwierdzenie słusznego kierunku rozwoju naszej gminy, ale też i taki sygnał do jeszcze większej mobilizacji w tej bieżącej, już nowej kadencji – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Momentem rozpoczęcia pracy nowych radnych oraz burmistrza wybranego na kolejną kadencję jest złożenie ślubowania. Ta ceremonia odbędzie na najbliższej sesji Rady Miejskiej, w dniu 7 maja o godzinie 10.00.

 

 

fot. UM w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content