ZAGŁOSUJ NA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE!

22 sty, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Najlepsza świąteczna dekoracja świetlna w całym województwie kujawsko-pomorskim jest w Sępólnie Krajeńskim. Tak uznali internauci. Teraz miasto, jako reprezentant województwa ma szansę powalczyć o tytuł najlepiej oświetlonej świątecznie gminy w Polsce. Do zwycięstwa potrzebne są jednak głosy nie tylko mieszkańców, ale także internautów z całego województwa, a nawet z różnych części kraju.

Plebiscyt „Świeć się z Energą” koordynują gazety regionalne z całego kraju, należące do koncernu Polska Press Sp. z o. o. W kujawsko-pomorskiem jest to Gazeta Pomorska. Tam też dostępne są aktualne rankingi i wyniki głosowań. A jest o co zawalczyć – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

– Zwycięzca konkursu krajowego otrzyma darmową instalację fotowoltaiczną o wartości około 40 tysięcy złotych. Natomiast wszyscy finaliści konkursu wojewódzkiego otrzymają sprzęt gospodarstwa domowego o wartości 10 tysięcy złotych, dla najbardziej potrzebujących mieszkańców danej gminy i lampy, które będą dezynfekowały pomieszczenia użyteczności publicznej. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców, w tym także z całego województwa kujawsko-pomorskiego, do głosowania na gminę Sępólno Krajeńskie – dodaje burmistrz.

Aby oddać głos należy najpierw zarejestrować się na stronie plebiscytu. (link do zakładki „Sępólno Krajeńskie”: https://pomorska.pl/p/kandydat/sepolno-krajenskie%2C2475617)

Później, przez internet, można oddawać bezpłatne głosy. Każdy z zarejestrowanych uczestników zabawy może oddać 10 głosów w ciągu doby. Głosowanie trwa do 25 stycznia. Liczymy na głosy dla Sępólna Krajeńskiego.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content