XXII PRZEGLĄD FORM KOLĘDNICZYCH – PRZYJMUJEMY ZAPISY

9 sty, 2023 | Koczała

Jeszcze tylko do wtorku (10.01) przyjmowane są zapisy chętnych do udziału w organizowanym w Koczale – Przeglądzie Form Kolędniczych. W tym roku będzie to już dwudziesta druga edycja tego wydarzenia. Na scenie zaprezentują się artyści z całego Pomorza i północnej Wielkopolski.

Do zaprezentowania swoich umiejętności zapraszani są wszyscy, bez względu na wiek i przygotowanie artystyczne – zapewnia Jolanta Sylwia Wysocka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale.

– Zapraszamy wszystkich chętnych, już od trzeciego roku życia. Jeżeli ktoś chce śpiewać kolędy, prezentować jasełka, może wziąć udział w naszych prezentacjach. Zapraszamy także osoby dorosłe lub niepełnosprawne – dodaje Wysocka.

Finał wydarzenia odbędzie się 14 stycznia (sobota) o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale. Wstęp będzie wolny.

Aby wystąpić w przeglądzie należy wcześniej pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia. Jest ona dostępna na stronie internetowej GOK w Koczale: 
https://kultura.koczala.pl/gok/aktualnosci/prezentacje-form-koledniczych-koczala2023/.
Wypełnioną kartę należy przesłać mailem na adres [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres: GOK, ul. Klonowa 9, 77-220 Koczała, w terminie do 10 stycznia.

Oceniane kategorie to: prezentacje muzyczne – soliści, duety, zespoły i chóry oraz prezentacje teatralne – jasełka. Organizatorzy oczekują zgłoszeń chętnych z całego kraju. Zgodnie z tradycją, każdy uczestnik tego przeglądu, otrzyma za swój występ drobny upominek.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content