Pomorskie Okręgowe Muzeum PRL w Sępólnie Krajeńskim ponownie zaprasza na organizowane przez siebie wydarzenie plenerowe. 3 lipca w sobotę w godzinach od 12.00 do 18.00 przygotowana tam będzie wystawa pojazdów zabytkowych. Widzowie będą mogli ją obejrzeć za darmo.

Jest to pierwsze takie wydarzenie, które odbędzie się po dłuższej przerwie związanej z koronawirusem. Pierwotnie planowano je na maj tego roku, jednak wciąż obowiązujące obostrzenia sanitarne uniemożliwiły organizację takich imprez w tym terminie, dlatego przeniesiono ją na pierwszą sobotę  lipca.

– Zapraszamy wszystkich posiadaczy pojazdów zabytkowych, aby nas tutaj odwiedzili, wystawili się, pokazali co kryją w swoich garażach, co kryją gdzieś po stodołach. Zapraszamy też publiczność zainteresowaną starą motoryzacją – mówi Marcin Gulka, szef muzeum PRL, a jednocześnie organizator wystawy.

W programie oprócz prezentacji starych pojazdów będzie także koncert zespołu Made in Poland. Niewykluczona jest także wizyta jednego ze znanych polskich aktorów. Wystawa pojazdów zabytkowych zorganizowana będzie na placu firmy Agroma przy ulicy BOWiD w Sępólnie Krajeńskim.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu