WYNIKI WYBORÓW W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

23 paź, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Ponad 71 procent – z takim wynikiem już w pierwszej turze, wybory na Burmistrza Sępólna Krajeńskiego wygrał Waldemar Stupałkowski. Dotychczasowy włodarz miasta będzie pełnił tę funkcję przez kolejne 5 lat.

„Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Sępólno Krajeńskie za udział w wyborach samorządowych. Bardzo się cieszę, że mieliśmy dobrą frekwencję, bo 10 procent więcej mieszkańców poszło do wyborów niż 4 lata temu. To wszystko przełożyło się też na dobry wynik Przymierza Społecznego dla Krajny i mojej kandydatury na Burmistrza Sępólna Krajeńskiego. Dlatego chciałem jeszcze raz wszystkim, bardzo serdecznie za to podziękować” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. 

W nowej Radzie Miejskiej Sępólna Krajeńskiego znajdzie się aż 8 przedstawicieli KWW Przymierze Społeczne dla Krajny. 2 mandaty przypadną dla KWW SLD Lewica Razem, 2 dla KW PSL, 2 dla KW Koalicja Obywatelska i jeden dla KW Prawo i Sprawiedliwość. Frekwencja w wyborach w Gminie Sępólno Krajeńskie wyniosła prawie 50 procent.

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ – KADENCJA 2018 – 2023

KĄKOL Leszek Feliks

MICZKO Anna

MOSIĄDZ-ŚMIGIEL Mariola

SIEG Robert Zygmunt

TOMAS Janusz Piotr

LESINSKI Franciszek

BUKOLT Jadwiga Janina

JUHNKE Artur

SZLEZER Barbara

PAJĄK Lucyna

GRZECA Zdzisław Jan

OELBERG Mateusz

SZWARC Zdzisław Franciszek

DOLNY Antoni Feliks

ŚWINIARSKI Tobiasz

 

fot: serwissamorzaodyw.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content