WOŚP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

8 sty, 2016 | Sępólno Krajeńskie

53 wolontariuszy będzie kwestowało w Sępólnie Krajeńskim na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w całym kraju, tak i tutaj, wyjdą oni na ulice już o godzinie 8.00 rano. Koncerty i zabawa w sztabie rozpoczną się o godzinie 16.00.
„W program zaangażowały się Warsztaty Terapii Zajęciowej. Wystąpią też sępoleńskie studia piosenki „Sing-Song” oraz „Piano-Forte”, studio tańca „Styl”, dzieci z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie oraz nowość: zespół taneczno – gimnastyczny z Centrum Sportu i Rekreacji” – wylicza Ewa Quiring – Korczak z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Będzie też występ Orkiestry Dętej, uczestników telewizyjnego programu Must Be The Music oraz zespołu Electric Noise.  Wszystkie koncerty odbędą się w siedzibie sztabu, czyli w Centrum Kultury i Sztuki. Tutaj też prowadzone będą licytacje. Wśród atrakcji znajdą się między innymi gadżety podarowane przez sztab główny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na sprzedaż wystawione będą też rękodzieła przygotowane przez pracownię ceramiczno – plastyczną CKiS oraz przedmioty podarowane przez mieszkańców. Całość zakończy tradycyjne Światełko do Nieba.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content