WOSP W PRZECHLEWIE – ZAPOWIEDŹ WYDARZEŃ

12 sty, 2018 | Przechlewo

Bieg uliczny, zumba, zawody wędkarskie – to tylko niektóre z atrakcji towarzyszących tegorocznemu finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przechlewie. Jak co roku, tak i teraz miejscowy sztab organizuje całą serię wydarzeń związanych z ogólnopolską akcją Jurka Owsiaka.

Pierwsza impreza startuje już w piątek 12 stycznia. Będzie to wspólny trening zumby w Domu Kultury w Przechlewie. Początek – godzina 18.00. W sobotę o 9.00 nad jeziorem Przechlewskim rozpoczną się zawody wędkarskie.

Wielki finał imprezy rusza natomiast w niedzielę. O godzinie 12.00 wystartuje bieg uliczny pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. O 12.30 w parku nad jeziorem Przechlewskim pokaz ratownictwa wodnego. O 15.00 rozpoczyna się zabawa w sztabie. „Będą koncerty oraz ciekawe licytacje” – zapewnia Paweł Szymański, szef przechlewskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie wystąpią między innymi dzieci z miejscowego przedszkola oraz grupa muzyczna White Room. O godzinie 20.00, podobnie jak w całym kraju, odbędzie się tradycyjne „Światełko do nieba”.

 

 

grafika: Biblioteka w Przechlewie

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content