WOŚP PO RAZ KOLEJNY ZAGRA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

16 sty, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Już niespełna dwa tygodnie pozostały do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta największa orkiestra świata, zagra w tym roku już po raz 31. Sępoleński sztab jest już gotowy na świętowanie.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”, odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. W Sępólnie Krajeńskim na ulicach miasta kwestować będzie 25 wolontariuszy. Już teraz wystawionych jest 15 puszek stacjonarnych, do których można wrzucać dobrowolne datki. Ruszyły też internetowe aukcje – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

– Znajdziecie na nich między innymi bony upominkowe do salonów kosmetycznych, voucher do sali zabaw dla dzieci, gry dla dzieci, płyty CD, bony podarunkowe do gabinetu fizjoterapii i wiele innych ciekawych fantów – dodaje Pick. Aukcje prowadzone są poprzez serwis Allegro. Można do nich dołączyć odwiedzając stronę: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno

W dniu finału w siedzibie sępoleńskiego centrum kultury, od rana działać będzie sztab wielkiej orkiestry. Tu też odbędą się koncerty i aukcje stacjonarne. Szczegółowy program 31 finału WOSP już niebawem zostanie opublikowany na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki oraz w mediach społecznościowych.

 

 

grafika: WOŚP

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content