WIRTUOZ GITARY PRZED SĘPOLEŃSKĄ PUBLICZNOŚCIĄ

17 lip, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Jack Moore, syn legendarnego Gary`ego Moore`a wystąpi w Sępólnie Krajeńskim. To kolejna, światowa gwiazda muzyki gitarowej, odwiedzająca nasze miasto. Koncert odbędzie się 23 lipca w muszli koncertowej na plaży.

Występ Jacka Moore`a w Sępólnie Krajeńskim będzie jednym z kilku w Polsce, organizowanym w ramach trasy koncertowej tego artysty. Brytyjskiej gwieździe towarzyszyć będzie doskonale znany już sępoleńskiej publiczności Łukasz Gorczyca z zespołem. „Liczymy na to, że dzięki naszej publiczności, to właśnie ten koncert muzycy będą wspominali najmilej” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. „To świetna dawka rockowo – bluesowego grania na najwyższym poziomie” – dodaje. Koncert będzie można zobaczyć w niedzielę (23.07) o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

To nie pierwsza gwiazda światowego formatu występująca w Sępólnie Krajeńskim. Rok temu na scenie, na plaży, wystąpił kanadyjski artysta Wolf Mail, a dwa lata temu w sali widowiskowej CKiS – Jennifer Batten, gitarzystka, najbliższa współpracowniczka Michaela Jacksona i Natalie Cole.

 

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content