WIOSENNY KONKURS WOKALNY

24 lut, 2021 | Brusy

Jeżeli potrafisz i lubisz śpiewać – to propozycja dla ciebie. Takim hasłem Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, namawia dzieci i młodzież z całego powiatu chojnickiego do udziału w XX Przeglądzie Piosenki „Na powitanie wiosny”. Ze względu na ograniczenia sanitarne, w tym roku wydarzenie organizowane jest w formule on-line.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Mogą w nim występować zarówno zespoły, jak i soliści.

– Piosenki mają być o tematyce wiosennej, przyrodniczej lub turystycznej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – mówi Anna Orlikowska, dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Każdy z uczestników konkursu musi nagrać swój występ smartfonem lub kamerą. Takie nagranie należy przesłać elektronicznie do organizatora przy pomocy serwisów internetowych: Youtube, WeTransfer lub Drive Google. Plik video można też dostarczyć osobiście na pendrivie do siedziby organizatora mieszczącej się w Chacie Kaszubskiej w Brusach Jagliach. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 marca. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie w pierwszy dzień wiosny (21.03) na stronach internetowych Centrum Kultury i Biblioteki: http://ckibbrusy.pl/ oraz Urzędu Miejskiego: https://www.brusy.pl/. W zależności od obowiązujących przepisów sanitarnych nagrody zostaną wręczone osobiście lub przesłane pocztą. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej CKiB w Brusach.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content