WIOSENNE TARGI OGRODNICZE – W TYM ROKU BĘDĄ WYJĄTKOWE

19 mar, 2024 | Przechlewo

Ponad 200 wystawców z całego kraju zapowiedziało swój przyjazd na tegoroczne Wiosenne Targi Ogrodnicze. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2024 r. na lotnisku w Sąpolnie. Tradycyjnie, wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje.

Wiosenne Targi Ogrodnicze organizowane są już po raz czwarty. – Adresujemy je praktycznie do wszystkich, zarówno do małych działkowców, jak i do dużych ogrodników. Są one adresowane zarówno do tych, którzy kochają kwiaty, jak i do rolników. Z pewnością u nas każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

Targi będą organizowane w sobotę (20.04) w godzinach 9.00 – 18.00 oraz w niedzielę (21.04) w godzinach 9.00 – 15.00. Podczas obu tych dni imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje, w tym także strefa gastronomiczna i strefa dla dzieci. Dodatkowo w niedzielę odbędzie się Wystawa Koni Zimnokrwistych oraz Wystawa Psów Rasowych. Dla przyjezdnych przygotowanych będzie ponad 1500 miejsc parkingowych. Zgłoszenia wystawców wciąż są przyjmowane. 

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content