WIELKI TEST Z HISTORII SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO

9 sie, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Już w najbliższy piątek (12.08) miłośnicy historii lokalnej, będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w Wielkim Teście z Historii Sępólna Krajeńskiego. Wydarzenie to odbędzie się o godzinie 16.00 w Bibliotece Publicznej. Jest ono organizowane w ramach trwających właśnie Dni Sępólna Krajeńskiego.

– W tym roku zakres tematyczny obowiązujący na teście wynika z tego, co napisane jest w książce „Sępólno Krajeńskie, ilustrowana podróż przez wieki”. Każdego, kto tę książkę trzyma w ręku, przeczytał i chciałby sprawdzić ile po lekturze zostało mu w głowie, zapraszamy do spróbowania swoich sił, do przetestowania swojej wiedzy i pamięci w trakcie Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego – zachęca Łukasz Jakubowski z Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w rywalizacji powinni wcześniej zgłosić się osobiście, bądź telefonicznie do sępoleńskiej biblioteki (tel. 52 388 02 20).

Placówka zaprasza także na inne, organizowane przez siebie wydarzenia w ramach Dni Sępólna Krajeńskiego. We wtorek (9.08) o godzinie 16.00 na sępoleńskim molo obejrzeć będzie można spektakl teatralny pt. „Księżniczka Rosa i Klimek”. W środę (10.08), również o 16.00 i również na molo, kolejny spektakl: „Zaczarowany kapturek”. W czwartek (11.08) o 16.300 w Bibliotece Publicznej odbędzie się wernisaż pokonkursowej wystawy fotograficznej „Osobliwe miejsca Sępólna Krajeńskiego”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content