Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl baletowy „Dziadek do Orzechów”. Widowisko wystawią artyści z Royal Lviv Ballet. Będzie je można obejrzeć w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim 8 grudnia o godzinie 18.00.

To już druga odsłona mistrzowskich umiejętności artystów lwowskiego baletu. W przeszłości sępoleńska publiczność mogła ich podziwiać na przykład podczas spektaklu wystawionego na otwarcie nowo wyremontowanej sali CKiS. Tym razem tancerze wystąpią w widowisku – Dziadek do Orzechów.

„Jest to największy fenomen sztuki baletowej, który od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność z całego świata” – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Spektakl prezentowany jest w dwóch aktach. Całość trwa ponad dwie godziny. Bilety w cenie 70 złotych są już do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim oraz elektronicznie poprzez serwis: biletyna.pl

Bezpośrednie linki internetowe oraz inne oferty wydarzeń kulturalnych są także dostępne na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim: http://www.ckissepolno.com.pl/

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim