WALENTYNKOWY KONCERT ŻYCZEŃ

11 lut, 2021 | Przechlewo

W Przechlewie każdy zakochany może swojej drugiej połowie przekazać walentynkowe życzenia w bardzo oryginalny sposób. Gminna Biblioteka i Centrum Kultury uruchomiły usługę „Koncert życzeń na telebimie”.  Pozdrowienia, życzenia i miłosne wyznania, będą wyświetlane na wielkim ekranie zainstalowanym na ścianie biblioteki.

Aby wziąć udział w zabawie należy samodzielnie przygotować krótką treść życzeń lub wyznania oraz zdjęcie lub obrazek ilustrujący. „Mogą to być zdjęcia portretowe lub z ukochaną osobą. Mogą to być też zdjęcia symbolizujące miłość, na przykład zdjęcia splecionych rąk, zdjęcie obrączek lub ulubionej przez was dwoje herbaty” – mówi Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Wszystkie zdjęcia i życzenia należy przesyłać na adres mailowy: [email protected]. Nadesłane materiały będą wyświetlane codziennie od piątku (12.02) do piątku (19.02). Z pewnością będzie to miła niespodzianka dla osób, do których życzenia zostaną skierowane. Zobaczą je także inni mieszkańcy oraz osoby przejeżdżające przez miejscowość. 

Kolejną walentynkową propozycją przechlewskiej biblioteki będzie przygotowanie rankingu romantycznych opowiadań. Wszystko to stworzą czytelnicy. Bibliotekarze zachęcają, aby na adres [email protected] nadsyłać propozycje najciekawszych książek dla zakochanych. Będzie je można później z powodzeniem polecać też innym czytelnikom jako sprawdzone pozycje. Niezdecydowani mogą dobrych książek na walentynki poszukać także w miejscowej bibliotece. Wszystkie one znajdują się w regale oznaczonym hasłem „Romanse”.

 

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content