WALENTYNKI W KINIE

9 lut, 2016 | Sępólno Krajeńskie

Walentynkowy maraton filmowy – to propozycja Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, na spędzenie Dnia Zakochanych. 14 lutego (w niedzielę) w sali widowiskowej ośrodka, po raz kolejny zainstalowane zostanie Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema. Tym razem seanse rozpoczną się o godzinie 9.30 i potrwają prawie do 22.00. W ofercie znajdzie się 6 pozycji filmowych.
Całość rozpocznie „Odlotowa Przygoda” – to film animowany dla dzieci. Jego projekcję zaplanowano na godzinę 9.30. O 11.30 wyświetlona zostanie kolejna część ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży „Bella i Sebastian II”.  „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” z Maciejem Stuhrem w roli głównej, to propozycja na godzinę 13.30. o 15.30 – „Bernadetta” – poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które dały początek kultowi Matki Bożej z Lourdes. „Słaba Płeć”, czyli romantyczna komedia o kobiecie – to propozycja filmowa na godzinę 18.00.  Całość zakończy projekcja, będąca kontynuacją kultowego hitu z Marcinem Dorocińskim w roli głównej – „Pitbull. Nowe porządki”.

Bilety na wszystkie seanse są dostępne w Centrum Kultury i Sztuki w cenach: 14 zł normalny, 6 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) i 12 zł grupy (dla grup zorganizowanych, minimum 10 osób).

 
Czytaj cały artykuł
Skip to content