WAKACJE Z CKIS – RUSZYŁY ZAPISY

17 cze, 2021 | Sępólno Krajeńskie

„Letnia podróż ze sztuką” – pod takim hasłem Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, zorganizuje w tym roku wypoczynek dla dzieci. Aby wziąć udział w zajęciach, trzeba się na nie wcześniej zapisać. Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

– Oferta wakacyjna skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Spotkania zaplanowano na okres od 28 czerwca do 2 lipca, czyli w pierwszym tygodniu wakacji szkolnych – mówi Katarzyna Śmigiel – Wilkowska z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Zajęcia będą organizowane w godzinach od 9.00 do 13.00. Szczególnie mile widziane są na nich dzieci z uzdolnieniami plastycznymi, choć pozostali też znajdą coś dla siebie.

– W tym roku pragniemy zabrać dzieci w wyjątkową podróż, w której głównym nurtem będą style w malarstwie. Poprzez różnie sztuki plastyczne zapoznamy się między innymi z kubizmem, impresjonizmem czy surrealizmem. Wakacje w naszej placówce to także animacje ruchowe, gry i zabawy integracyjne – dodaje Śmigiel – Wilkowska. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content