WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ – SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA

29 cze, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Ostatnia szansa na to, aby zapisać się na wakacyjną akcję organizowaną przez sępoleńską bibliotekę. Seria letnich spotkań z niespodziankami rusza już w poniedziałek (3.07). Zainteresowani powinni zgłosić się do czytelni dziecięcej.

W tym roku akcja organizowana jest pod hasłem „Młodzi przyrodnicy na start”. – Są to zajęcia inspirowane serią książek pod tytułem „Młodzi przyrodnicy”, która w przystępny sposób pokazuje najmłodszym, jak wygląda otaczająca ich fauna i flora. Młodzi odkrywcy podczas tychże warsztatów poznają wiele ciekawych faktów z życia zwierząt i roślin, udadzą się na piesze wędrówki, pobawimy się w leśne podchody i spróbujemy swoich sił w dzikiej sztuce. Dodatkowo w ramach zajęć przewidziana jest też wycieczka do Bydgoszczy do Family Parku – zapowiada Paulina Skibińska z sępoleńskiej biblioteki.

Akcja adresowana jest do dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Będzie ona organizowana w dniach od 3 do 7 lipca. Udział w zajęciach kosztuje 200 złotych, przy czym opłata zawiera również codzienny posiłek oraz przejazd i wstęp do Family Parku. Warunkiem przyjęcia na listę uczestników jest posiadanie aktualnej karty bibliotecznej.

 

 

grafika: Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content