WAKACJE W PRZECHLEWIE

28 cze, 2018 | Przechlewo

Wycieczki do ciekawych miejsc, wyjazdy na basen, rajdy rowerowe i zajęcia ruchowe. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury w Przechlewie na pierwszy miesiąc wakacji. Oferta jest kierowana do wszystkich dzieci oraz do młodzieży.

Zajęcia i wycieczki będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku, począwszy od 2 lipca aż do 27 lipca. „Mamy nadzieję, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Wszak wakacje muszą być fajnym przeżyciem dla dzieci i młodzieży. Muszą być dobrym wspomnieniem i wzbudzać uśmiech na twarzy” – mówi Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie.

W pierwszym tygodniu lipca w ofercie są między innymi zajęcia plastyczne, kulinarne, zumba oraz wyjazd do Świata Labiryntów. Drugi tydzień to wizyta eksperymentarium, turniej gier planszowych i zajęcia taneczne. W trzecim tygodniu w ofercie znalazł się między innymi wyjazd na basen, nauka wędkowania i wyjazd do parku trampolin. Czwarty tydzień to z kolei piknik oraz zabawy w kręgielni. Szczegółowy program i pełna oferta znajdują się na facebookowym profilu przechlewskiej GBPiCK oraz na plakatach. Udział w większości zajęć jest bezpłatny. Płatne są tylko wyjazdy.

Zajęcia organizują także świetlice wiejskie. Szczegóły są publikowane na plakatach rozwieszanych w poszczególnych miejscowościach.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content