WAKACJE NA SPORTOWO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

3 lip, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Półkolonie dla dzieci, zawody pływackie, turniej w piłkę plażową i dyskoteka na plaży – to propozycje sępoleńskiego Centrum Sportu i Rekreacji na tegoroczne wakacje. Wszystkie wydarzenia są otwarte, choć nie na wszystkie są jeszcze wolne miejsca.

W sezonie letnim, podobnie jak w latach poprzednich, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zawiesza zajęcia w sekcjach stałych. Tym samym na przykład nie działają szkółki: piłkarska i tenisowa.  „Latem nasz ośrodek przemienia się w bazę sportowo – rekreacyjną dla turystów, którzy przyjeżdżają odwiedzać nasze miasto” – mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

Półkolonie już trwają. Cieszą się one tak dużym zainteresowaniem, że na ten typ zajęć nie ma już wolnych miejsc. W przygotowaniu są zawody pływackie. Odbędą się one w lipcu. Termin nie został jeszcze ustalony. Wszystko zależy od pogody. Jeżeli prognozy będą sprzyjające, organizatorzy ustalą i ogłoszą termin imprezy. Informacje pojawią się na plakatach oraz w internecie.

16 lipca odbędzie się turniej siatkówki plażowej z cyklu Grand Prix Starosty Sępoleńskiego. To wydarzenie będzie można oglądać na boiskach znajdujących się w kompleksie Centrum Sportu i Rekreacji.    

8 i 22 lipca atrakcja dla miłośników tańca. W tych dniach, podobnie jak w latach poprzednich, odbędą się dyskoteki na plaży. Wszystkie imprezy są adresowane nie tylko dla mieszkańców, ale przede wszystkim turystów odwiedzających w sezonie Sępólno Krajeńskie.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content