WAKACJE NA SPORTOWO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

4 lip, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Sępoleńskie Centrum Sportu i Rekreacji organizuje sportowe wakacje. Są jeszcze wolne miejsca na drugi turnus organizowanych przez tę jednostkę półkolonii. Zajęcia odbywają się w godzinach 9.00 – 15.00. Ich uczestnicy otrzymują także dwa posiłki.

Wakacje na sportowo to oferta dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. „Są to zajęcia w różnych dyscyplinach. Dzieci grają w piłkę, grają w tenisa, są zajęcia lekkoatletyczne oraz wyjścia na plażę” – mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Pierwszy turnus już trwa. Są za to wolne miejsca na drugi turnus, który będzie się odbywał w dniach od 9 do 20 lipca. Udział w zajęciach jest odpłatny. Dzieci otrzymują jednak codziennie na miejscu śniadanie i obiad.

Oferta nie jest otwarta wyłącznie dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie. W zabawach mogą brać udział również dzieci przebywające na terenie naszej gminy na wakacjach. Warunkiem jest dokonanie wcześniejszego zgłoszenia. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej placówki: http://www.csir-sepolno.pl

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content