W PIĄTEK I W SOBOTĘ – DNI PRZECHLEWA. ZAPRASZAMY

10 lip, 2024 | Przechlewo

Seansami filmowymi zainaugurowane zostaną tegoroczne Dni Przechlewa. Odbędą się one w piątek. W sobotę natomiast zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Szkolnej. Tam na mieszkańców i turystów czekać będą liczne atrakcje rozrywkowe.

W piątek (12.07) w przechlewskim Kinie za Rogiem „Filipinka” odbędą się dwie projekcje filmowe. Obie będzie można obejrzeć za darmo. Pierwsza, o 15.30, to film dla dzieci pt. „Pinokio”. Druga, o 17.30, to film dla dorosłych pt. „Skołowani”.

W sobotę (13.07) o godzinie 17.00 na przechlewskim stadionie rozpocznie się natomiast festyn rozrywkowy. W programie są nie tylko koncerty, ale też liczne atrakcje dla całych rodzin. – Dla wszystkich dzieci będą dmuchane zamki i zjeżdżalnie, z których będzie można korzystać za darmo. Będzie też strefa gastronomiczna, handlowa oraz stoiska Kół Gospodyń Wiejskich – zapowiada Andrzej Żmuda Trzebiatowski, Wójt Gminy Przechlewo.

Część artystyczną zainauguruje koncert Mateusza Bazanowicza. Będzie go można obejrzeć o godzinie 17.10. O 18.00 rozpocznie się występ kabaretu Kuńda. O godzinie 20.30 rozpoczną się koncerty gwiazd. Najpierw wystąpi Antony Esca, a o 22.00 Miły Pan. Całość zakończy dyskoteka pod chmurką, która potrwa do godziny 2.00. Wstęp na wszystkie te wydarzenia jest bezpłatny.

Ze względu na spodziewaną dużą ilość gości, mieszkańcom Przechlewa zalecamy przyjście na festyn na pieszo. Zmotoryzowani będą mogli pozostawić auta na płatnym parkingu (10 zł) przy byłym dworcu PKP. W sobotę 13 lipca, w godzinach od 16.00 do 23.00 ulica Szkolna będzie zamknięta dla ruchu samochodowego (z wyjątkiem posiadaczy specjalnych przepustek).

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content