TYDZIEŃ BIBLIOTEK W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

9 maj, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Na spotkania z ciekawymi ludźmi zaprasza Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. To oferta kierowana nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych. Wstęp na wszystkie pogadanki jest bezpłatny.

Już dzisiaj (9.05) o godzinie 17.00 spotkanie z Arkadiuszem Pawłem Fiedlerem, wnukiem słynnego podróżnika. Arkady Paweł Fiedler jest także podróżnikiem. W Sępólnie Krajeńskim opowie on o swojej podróży „maluchem” po Afryce. Bohater spotkania przejechał Fiatem 126p z Egiptu do Republiki Południowej Afryki.

Również dla dzieci biblioteka proponuje różnego rodzaju spotkania z ciekawymi ludźmi. 11 maja (czwartek) o godzinie 17.30 odbędzie się pogadanka z dziennikarzem. Wszystko to w ramach klubu dyskutantów. „Podobne atrakcje organizowane są prawie codziennie, dlatego warto do nas regularnie zaglądać” – zachęca Grażyna Kędzierska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim.

We wtorek (16.05) gościem czytelni będzie Ryszard Kałaczyński, maratończyk i ultramaratończyk pochodzący z okolic Sępólna Krajeńskiego. Pan Ryszard jest także autorem książki „Wytrwać w biegu”. Na spotkanie z autorem zapraszamy na godzinę 17.00.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content