TURNIEJ SZACHOWY W PRZECHLEWIE

14 lip, 2017 | Przechlewo

Już w najbliższą niedzielę (16.07) w Przechlewie odbędzie się Plażowy Turniej Szachowy. Impreza będzie organizowana na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji nad jeziorem Końskim. Wezmą w niej udział miłośnicy królewskiej gry z całego kraju.

Przechlewski Plażowy Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Przechlewo to impreza z 25-letnią tradycją. Biorą w niej udział zawodnicy amatorzy. Najczęściej są to turyści przebywający w regionie, choć są i tacy, którzy na zawody przyjeżdżają specjalnie. W przeszłości pięciokrotnym zwycięzcą turnieju był Marek Spólnik z Człuchowa, a cztery razy na najwyższym stopniu podium stawał Antoni Kojro z Gdyni. Pierwszy turniej wygrał Tadeusz Frieda z Przechlewa, a ostatni – ubiegłoroczny, Michał Kunicki ze Świętochłowic.

Zapisy do tegorocznej edycji przyjmowane są telefonicznie pod numerem OSiR w Przechlewie: 59-833 44 05, mailowo: [email protected], a także osobiście w dniu zawodów. Turniej startuje w niedzielę o godzinie 11.00 przy wiatach rekreacyjnych na plaży OSiR nad jeziorem Końskim. Jest to obiekt położony bezpośrednio przy trasie Przechlewo – Człuchów.

 

 

fot: UG Przechlewo

Czytaj cały artykuł
Skip to content