TRWA REMONT SALI CKIS

26 lip, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Do końca września mają potrwać prace remontowe w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Pomieszczenie przechodzi gruntowną modernizację. Po zmianach będzie ono wyposażone między innymi w nowe nagłośnienie, nowe siedziska i nowy system wentylacyjny.

Sala widowiskowa była do niedawna ostatnim niewyremontowanym pomieszczeniem w budynku sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki. Stare podłogi, fotele i wyposażenie, wymagały bezzwłocznej wymiany. Prace remontowe ruszyły zimą tego roku. „Na razie wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem. Mam nadzieję, że wykonawca zakończy wszystko we wrześniu” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. 

W pomieszczeniu remontowana jest nie tylko sala kinowa, ale również jej zaplecza. Gotowe są już wszystkie instalacje. Teraz trwa proces zabudowy rur i przewodów. Później będą montowane nowe siedziska i wyposażenie techniczne. Na końcu całe pomieszczenie zostanie wygłuszone specjalnymi matami akustycznymi. Inwestycja ma kosztować ponad 3 miliony złotych z czego 85 procent tej kwoty stanowi dofinansowanie unijne.

 

 

fot: UM w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content