TRIATHLON PRZELEWO – ZNAMY SZCZEGÓŁY

11 lip, 2023 | Przechlewo

Za niespełna dwa tygodnie startuje Triathlon Przechlewo. W tym roku będzie to impreza jednodniowa. Odbędzie się ona w niedzielę (23.07) w parku nad Jeziorem Przechlewskim. Zapisy chętnych do udziału w wyścigach, wciąż są przyjmowane.

Organizatorzy spodziewają się około 250 zawodników. Będą to sportowcy niemalże z całego kraju. Zainteresowani startem w zawodach wciąż mogą się zapisywać. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową: http://triathlonprzechlewo.pl/, profil facebookowy: https://www.facebook.com/TriathlonPrzechlewo/ oraz w dniu zawodów, przed startem (w miarę dostępności wolnych miejsc). W tym roku odbędą się tylko dwa wyścigi na dystansie ¼ Ironmana – wyścig indywidualny oraz wyścig sztafet. Pierwszy wystartuje o godzinie 11.00. Start wyścigu sztafet zaplanowany jest na godzinę 11.05. Zawodnicy będą mieli do pokonania 950 metrów wpław, 45 kilometrów na rowerze oraz 10,55 kilometra biegiem.

Całe wydarzenie ma mieć charakter festynu rekreacyjnego. – Przygotowaliśmy sporo atrakcji dla dzieci, dlatego chcieliśmy zaprosić wszystkich, bo to nie będzie tylko wydarzenie sportowe, ale też piknik rodzinny. Będą dmuchańce, będą przygotowane przez nasz dom kultury w Przechlewie różne animacje. Będzie się sporo działo – mówi Agnieszka Kwietniewska przedstawicielka organizatora imprezy.

W związku z organizacją imprezy, na ulicy Rzeczenickiej w Przechlewie oraz na odcinku drogi powiatowej Przechlewo – Rzeczenica występować będą utrudnienia w ruchu. Z powodu przejazdu kolarzy, trasa ta będzie czasowo zamykana dla ruchu samochodowego. W odróżnieniu od lat poprzednich, w tym roku nie powinno być za to większych utrudnień na ulicy Człuchowskiej i Młyńskiej.

 

 

fot ilustracyjne. UG Przechlewo

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content