Aktor znany z wielu filmów i seriali, odtwórca dziesiątek ról teatralnych, ostatnio najbardziej kojarzony jednak z rolą doktora Lubicza, gospodarz wielu programów telewizyjnych – Tomasz Stockinger wystąpi w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem zaprezentuje się on w nietypowej roli. Będzie bowiem piosenkarzem.

Artysta wystąpi z programem muzycznym „Już nie zapomnisz mnie” – wspomnienie XX-lecia międzywojennego w muzyce i słowie. Będzie to wieczór spędzony w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego. „Recital będzie wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianina, jak za dawnych, dobrych lat” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Koncert odbędzie się w niedzielę – 10 listopada o godzinie 15.00 w sali widowiskowej CKiS. Wstęp jest bezpłatny. Należy jednak wcześniej pobrać wejściówkę umożliwiającą zajęcie miejsca. Karnet można otrzymać w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim