TEST WIEDZY O SĘPÓLNIE – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

1 sie, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Już po raz drugi organizowany jest test wiedzy o Sępólnie Krajeńskim. Do udziału w zabawie zapraszamy nie tylko mieszkańców, ale także sympatyków miasta i turystów odwiedzających nasz region. Pytania nie będą trudne – zapewniają organizatorzy.

To test wyboru. Pod każdym pytaniem znajdą się trzy odpowiedzi. Należy wybrać jedną, prawidłową. Trzeba będzie odpowiedzieć na 40 pytań. „Moim zdaniem w tym roku test będzie łatwiejszy niż w pierwszej edycji. Ze względu na okrągłą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, test będzie zawierał pytania sięgające maksymalnie okresu dwudziestolecia międzywojennego” – mówi Grażyna Kędzierska, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Główną nagrodą w zabawie będzie rower górski.

Test odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Aktywności Społecznej w poniedziałek (6.08) o godzinie 17.00. Każdy uczestnik zabawy musi jednak wcześniej zgłosić chęć udziału. W tym celu należy wypełnić odpowiedni formularz. Jest on do pobrania w bibliotece oraz na stronie internetowej placówki: http://www.biblioteka-sepolno.pl/ . Dokument należy dostarczyć do biblioteki mailowo lub osobiście do 3 sierpnia.

 

 

grafika: Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content