TEST Z HISTORII SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO – ZAPRASZAMY DO ZABAWY

4 sie, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Są jeszcze wolne miejsca dla chętnych, chcących wziąć udział w Wielkim Teście z Historii Sępólna Krajeńskiego. Sprawdzian wiedzy odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (7.08) o godzinie 9.00 w Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Czekają atrakcyjne nagrody.

Test nie jest trudny – zapewnia Paulina Skibińska z sępoleńskiej biblioteki. Uczestnicy zabawy będą musieli odpowiedzieć na 40 pytań. Dotyczą one wydarzeń, miejsc i osób związanych z historią Sępólna Krajeńskiego. Do każdego pytania będzie trzeba dopasować jedną prawidłową odpowiedź. W zabawie mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe jak i młodzież. Niepełnoletni muszą dodatkowo dostarczyć zgodę rodziców. Zapisy są przyjmowane w bibliotece osobiście i telefonicznie. Zgłoszenia można też dokonać drogą elektroniczną. Odpowiedni formularz znajduje się na stronie internetowej Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim: http://www.biblioteka-sepolno.pl

Udział w konkursie nie jest ograniczony wyłącznie do mieszkańców miasta. W zabawie mogą wziąć udział także osoby przyjezdne, interesujące się historią Sępólna Krajeńskiego. Do wygrania jest między innymi rower, tablet oraz sprzęt AGD.

 

 

grafika: Bibliotek Publiczna w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content