TEATR W KOCZALE ZAPRASZA

11 sty, 2024 | Koczała

„Dziadek do orzechów” to tytuł najnowszej sztuki teatralnej, którą będzie można obejrzeć w Koczale. Aktorami w tym widowisku będą uczniowie miejscowej szkoły podstawowej, uczęszczający na zajęcia artystyczne do Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale. Premiera odbędzie się w piątek (12.01) o godzinie 16.45. Wstęp wolny.

Spektakl został przygotowany przez Teatr Młodych i Koczalia Balet. Łącznie na scenie wystąpi aż 28 aktorów i tancerzy. Nad przygotowaniem widowiska pracowało kilka osób. – Jest to opowieść częściowo teatralna, częściowo baletowa. Zachęcam aby ją zobaczyć, gdyż jest to widowisko doskonałe zarówno dla odbiorów, którzy mają lat 5, jak i 99 – zachęca Jolanta Sylwia Wysocka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale, która jest jednocześnie scenarzystą i reżyserem widowiska.

Piątkową premierę widowiska poprzedzą dwie prapremiery zorganizowane dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Ze względu na ograniczoną pojemność sali będą to jednak widowiska zamknięte dla pozostałych widzów. Otwarta dla wszystkich premiera odbędzie się już jutro o godzinie 16.45 w Gminnym Ośrodku Kultury.

 

grafika: GOK w Koczale

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content