TEATR BEZ GRANIC W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

6 maj, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie będzie gospodarzem finału Wojewódzkich Konfrontacji Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Teatr bez granic” 2024. Występy młodych aktorów będzie można oglądać w czwartek – 16 maja – od godziny 9.30 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Przegląd ma charakter konkursu i adresowany jest do dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z terenu województwa Kujawsko-Pomorskiego. „Teatr bez granic” to okazja dla młodych entuzjastów teatru do przeżycia swojej pierwszej przygody ze sceną. Podczas przeglądu zaprezentowane zostaną małe formy realizowane w różnych konwencjach i technikach teatralnych – zapowiada Michał Pick z CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

Organizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Patronat honorowy sprawują: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel, Starosta Bydgoski, Wojciech Porzych, Starosta Sępoleński Jarosław Tadych oraz Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Wstęp na konkursowe przedstawienia będzie otwarty dla publiczności.

 

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content