TARGI PRZECHLEWO 2023 – RUSZYŁY ZAPISY WYSTAWCÓW

25 sty, 2023 | Przechlewo

Gmina Przechlewo rozpoczęła przyjmowanie zapisów wystawców na III Wiosenne Targi Ogrodnicze – Przechlewo 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia na lotnisku w Sąpolnie. Jest to jedna z największych imprez targowych na Pomorzu.

Wiosenne Targi Ogrodnicze to wydarzenie kierowane nie tylko do specjalistów z dziedziny ogrodnictwa i sadownictwa. To także nie lada gratka dla działkowców oraz wszystkich tych, którzy chcieliby przy swoim domu urządzić oryginalny ogród. W ubiegłym roku swoje produkty zaprezentowało ponad stu wystawców z Pomorza, Wielkopolski, Kujaw i Mazowsza.

Z roku na rok chcemy rozwijać tę imprezę i uatrakcyjniać ofertę, dlatego już teraz czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcieliby swoje towary u nas zaprezentować – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pokazać wytwarzany przez siebie asortyment, począwszy od żywności ekologicznej, po rękodzieło, ogrodnictwo i wszystko co jest związane z targami ogrodniczo – rolnymi – dodaje Michałowski.

Dwudniowej imprezie towarzyszą także liczne atrakcje. W tym roku wśród nich znajdą się między innymi: wystawa koni zimnokrwistych, wystawa psów, prezentacje sygnałów łowieckich, wesołe miasteczko dla dzieci i strefa gastronomiczna dla całych rodzin. Nowością będą konferencje i spotkania z ekspertami z dziedziny rolnictwa i ogrodnictwa.

Zapisy wystawców przyjmowane są w Urzędzie Gminy Przechlewo pod numerem telefonu: 533 363 447 lub mailowo pod adresem: [email protected]. Więcej informacji oraz ważne informacje dla wystawców znajdą Państwo na www.przechlewo.pl

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content