TARGI PRACY I EDUKACJI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM [GALERIA]

24 lut, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Kilkudziesięciu wystawców z województwa kujawsko – pomorskiego zaprezentowało swoje oferty w Sępólnie Krajeńskim. Odbyły się tam Targi Pracy i Edukacji. Zwiedzający mogli zapoznać się z propozycjami dotyczącymi zatrudnienia oraz dalszego kształcenia.

Targi Pracy i Edukacji były organizowane w Sępólnie Krajeńskim już po raz drugi. Wśród wystawców znalazły się lokalne firmy, urzędy i instytucje. Nie brakowało także ofert szkół i uczelni. Sporym zainteresowaniem cieszyła się propozycja Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. „Nasza oferta jest unikalna nie tylko w skali województwa, ale także w skali Polski Północnej” – mówi Krzysztof Kannenberg, rektor uczelni. „Nasz hit to leśnictwo, bo w tym się specjalizujemy. Pozostałe kierunki to architektura krajobrazu i inżynieria środowiska” – dodaje.

Targi to wydarzenie adresowane przede wszystkim do uczniów. Wśród zwiedzających nie brakowało także osób poszukujących pracy lub planujących ją zmienić. Na targach można było zasięgnąć informacji na temat możliwości uruchomienia własnej działalności gospodarczej. Swoje oferty przedstawiał także Powiatowy Urząd Pracy. Targi Pracy i Edukacji zostały zorganizowane w Hali Krajna Arena. Ich organizatorami byli: Powiat Sępoleński, Gmina Sępólno Krajeńskie, Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content