ŚWIĘTY MIKOŁAJ PRZYJEDZIE DO PRZECHLEWA

30 lis, 2021 | Przechlewo

Już w najbliższy piątek (3.12) od wczesnych godzin porannych, na ulicach Przechlewa będzie można spotkać Świętego Mikołaja. Ten niezwykły gość będzie przechadzał się ulicami oraz jeździł magicznym pojazdem, aż do godziny 14.00. Od 15.00 będzie go można spotkać na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Huczna wizyta Świętego Mikołaja w Przechlewie to już tradycja. Od lat przemierza on teren całej tej gminy swoją niezwykłą ciężarówką. Na naczepie towarzyszą mu roztańczone śnieżynki oraz cała jego świta. W tym roku przed Mikołajowozem paradować będą także motocykliści.

– Mikołaja najłatwiej będzie spotkać tam, gdzie jest najwięcej dzieci, czyli przy szkołach, przedszkolach, żłobku – zdradza Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie.

Każde dziecko, które gdziekolwiek przyjdzie na spotkanie z Mikołajem, otrzyma od niego słodki prezent. W godzinach od 15.00 do 18.00, świętego będzie można spotkać na placu przed dworcem autobusowym. Tam trwać będzie przechlewski Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to też okazja do zrobienia sobie zdjęcia wspólnie z Mikołajem.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content