ŚWIĄTECZNY KONCERT DOBRYCH MYŚLI – ZŁÓŻ ŻYCZENIA SWOIM BLISKIM

30 lis, 2020 | Sępólno Krajeńskie

Do 6 grudnia można nadsyłać propozycje życzeń do Świątecznego Koncertu Dobrych Myśli. Wydarzenie przygotowuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Nadesłane przez internautów dedykacje zostaną zaprezentowane w Wigilię, w specjalnie przygotowanym na tę okazję koncercie internetowym.

Wszystko będzie można obejrzeć on-line na kanałach sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki (Youtube oraz Facebook) oraz na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie. Transmisja odbędzie się 24 grudnia o godzinie 19.00. Teraz jest doskonała okazja do tego, aby przyłączyć się do zabawy.

Świąteczny Koncert Dobrych Myśli to życzenia, które będzie można przesłać do CKiS i zadedykować dla swojej ukochanej mamy, dla swoich rodziców, dla sąsiadów, dla przyjaciół, dla wszystkich tych, z którymi nie będziemy mogli tego dnia mieć kontaktu, a z którymi jesteśmy blisko sercem, którym chcemy może za coś podziękować” – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Do życzeń dołączone będą piosenki.

Aby nasze życzenia znalazły się w koncercie, należy ich treść wcześniej przysłać do organizatorów wydarzenia. W tym celu trzeba wypełnić odpowiednią kartę zgłoszenia. Jest ona dostępna na stronie internetowej http://www.ckissepolno.com.pl/. Wypełnione karty należy nadsyłać mailem do 6 grudnia.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content