SPORTOWE PRZECHLEWO

6 kwi, 2017 | Przechlewo

Sezon na sport w Przechlewie trwa przez cały rok. Już w najbliższą niedzielę (9.04) morsy przesiądą się na rowery, a miłośnicy Nordic Walking wyruszą na pierwsze, wiosenne wyprawy. Będą też przyjacielskie biegi terenowe. Wszystko to na plaży nad jeziorem Końskim na plaży Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Niedzielne wydarzenie będzie oficjalnym zakończeniem zimowego sezonu morsowania, a jednocześnie rozpoczęciem sezonu letnich dyscyplin sportowych. Na miejscu spotkają się wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu – zapewniają organizatorzy. Początek o godzinie 13.00

„Będzie program artystyczny, będzie fitnes i zumba na plaży, a miłośnicy kąpieli w zimnej wodzie, będą mogli po raz ostatni w tym sezonie zimowym zanurzyć się w jeziorze” – mówi Dariusz Szopiński z Urzędu Gminy w Przechlewie. Będą też wspólne biegi oraz marsz Nordic Walking. Nie zabraknie konkursów i poczęstunków.

Na wydarzenie zaproszeni są nie tylko mieszkańcy Gminy Przechlewo, ale także turyści i goście. Inauguracja sportowego sezonu letniego będzie także okazją do zapoznania się z całą ofertą aktywnego wypoczynku w Gminie Przechlewo.

Organizatorami festynu są: Przechlewskie Morsy, Sekcja Lekkoatletyczna TRIpaka, OSiR Przechlewo, GCK Przechlewo i OSP Przechlewo. Wstęp i udział w imprezie jest bezpłatny.

 

 

fot: www.serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content