SPORTOWA MAJÓWKA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

29 kw., 2022 | Sępólno Krajeńskie

Ścianka wspinaczkowa, otwarta hala do gier zespołowych, turniej szachowy oraz zawody tenisa stołowego – to propozycje sępoleńskiego Centrum Sportu i Rekreacji na najbliższą majówkę. Wszystkie wydarzenia będą otwarte tak dla publiczności, jak i dla osób, które zechcą wziąć udział w sportowej zabawie.

Całość zainauguruje akcja „Dwie godziny dla rodziny”. Jest to inicjatywa adresowana do mieszkańców Sępólna Krajeńskiego i okolicznych miejscowości. W sobotę (30.04) od 13.30 do 15.30 każdy może przyjść do hali Krajna Arena i skorzystać z dostępnych tam atrakcji.

– Zapraszamy do korzystania ze ścianki wspinaczkowej, z boisk, będą instruktorzy, pomogą, chętnie doradzą. Jeśli ktoś będzie chciał w coś pograć, to zapraszamy – zachęca Robert Czerechowski, inspektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

W niedzielę (1.05), również w hali Krajna Arena, o godzinie 10.00 rozpocznie się otwarty turniej szachów błyskawicznych. Każdy chętny może zapisać się na te zawody, tuż przed pierwszą rozgrywką.

Z kolei we wtorek (3.05) CSiR zaprasza na otwarty turniej tenisa stołowego. Impreza startuje o godzinie 9.30. Chętni do udziału w rywalizacji mogą zapisać się w dniu zawodów na co najmniej pół godziny przed pierwszą rozgrywką.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content