SĘPÓLNO W NOWEJ PUBLIKACJI

22 maj, 2016 | Sępólno Krajeńskie

Informacje o imprezach patriotycznych i relacje z takich wydarzeń – wszystko to można znaleźć w najnowszym folderze wydanym przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.Jest to już czwarta taka publikacja przygotowana przez tę placówkę.

Pierwszy, wydany w roku 2013, prezentował imprezy rozrywkowe i działalność ośrodka. Drugi, z roku 2014 to prezentacja świetlic wiejskich i ich dorobku. W trzecim, wydanym w roku 2015 przedstawiono formy edukacyjne, do których mają dostęp mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego i okolic. Najnowszy folder, wydany w tym roku, nawiązuje do tematyki patriotycznej. „Prezentujemy w nim relacje z wydarzeń, które już się odbyły, w tym z wity Prezydenta RP i Marszałka Sejmu RP. Zapowiadamy też nasze cykliczne imprezy związane ze świętami państwowymi” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Folder jest bezpłatny. Otrzymują go mieszkańcy i goście, najczęściej jako upominek za udział w ważnych wydarzeniach, a także imprezach sportowych i kulturalnych. Publikacja jest również jednym z elementów promocyjnych naszej gminy.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content