SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE ZAPRASZA NA KONCERTY

11 sie, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Ania Wyszkoni to tegoroczna gwiazda Dni Sępólna Krajeńskiego. Artystka wystąpi na stadionie miejskim już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia o godzinie 21.00. Wstęp będzie bezpłatny.

Koncerty i widowiska to tylko jeden z elementów tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego. Miasto świętuje bowiem przez 9 dni. W programie jest wiele atrakcji dla całych rodzin. Pierwsze wydarzenia odbyły się już 5 sierpnia.

Miłośnicy dobrej muzyki muszą przyjechać do Sępólna Krajeńskiego w najbliższą sobotę (12.08). O godzinie 14.00 rozpoczyna się Jarmark Świętego Wawrzyńca. Areną wydarzeń będzie stadion przy ulicy Chojnickiej. Po części wystawienniczej, kulinarnej i folklorystycznej, rozpoczną się koncerty muzyki rozrywkowej. Zainauguruje je występ grupy Replay. „To wybuchowa mieszanka funky, soulu i jazzu w wykonaniu doświadczonych muzyków ze słonecznej Italii” – zapewnia Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Koncert tych artystów rozpocznie się o dość nietypowej godzinie, bo o 18.18.

Od 19.00 na scenie występować będą finaliści programu The Voice of Poland. Jagoda Kret, Małgorzata Nakonieczna, Arkadiusz Kłusowski wystąpią z towarzyszeniem zespołu Łukasza Gorczycy.

Godzina 21.00 to początek koncertu gwiazdy wieczoru, czyli zapowiadanej wcześniej Ani Wyszkoni. Będzie to koncert okolicznościowy, bo artystka w tym roku świętuje swoje 20-lecie pracy na scenie. Już teraz zapowiadamy, że czeka nas niezwykłe widowisko.

 

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content