SĘPOLEŃSKIE TERENY PRZEMYSŁOWE ZNANE W CAŁYM KRAJU? – JEST SZANSA

17 paź, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Gmina Sępólno Krajeńskie wraz z dwoma innymi partnerami, będzie promowała swoje tereny inwestycyjne w całej Polsce. Wszystko to dzięki medialnej kampanii informacyjnej. Cały projekt ma być wart około dwóch milionów złotych. Ratusz zapłaci za to, tylko ułamek tej kwoty.

Pomysł na wspólną promocję terenów przemysłowych to efekt trójporozumienia zawartego pomiędzy Gminą Sępólno Krajeńskie, Gminą Nakło oraz Toruńską Strefą Ekonomiczną. Wspólny projekt tych trzech partnerów ma być promowany przez dwa lata w ogólnopolskich mediach. Strony porozumienia zapłacą za to łącznie 400 tysięcy złotych, z czego Sępólno Krajeńskie zaledwie 60 tysięcy złotych. Pozostałe 1,6 miliona stanowić będzie dofinansowanie unijne.

„Chodzi tutaj o pozyskanie dotacji na promocję naszych terenów w mediach elektronicznych, prasie, radiu i telewizji. Nasze tereny przemysłowe chcemy wypromować w całym kraju. To znacznie zwiększy szanse na pozyskanie nowych inwestorów” – uważa Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Pierwsze kampanie promocyjne miałyby się pojawić w mediach na początku przyszłego roku. Do końca tego roku trwać będą natomiast rozstrzygnięcia konkursowe.

Gmina Sępólno Krajeńskie ma do zaoferowania 8 hektarów gruntów przemysłowych zlokalizowanych na przedmieściach. Teren jest w pełni uzbrojony w drogi, sieć kanalizacyjną i wodociągową. Na miejscu jest także możliwość podłączenia się do sieci gazowej i elektrycznej.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content