SĘPOLEŃSKIE PREMIERY FILMOWE

31 paź, 2016 | Sępólno Krajeńskie

Aż 5 propozycji filmowych na kolejne spotkanie z kinem ma Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. 11 listopada (piątek) odbędzie się tam maraton filmowy z Outdoor Cinema. Kinomaniacy będą mogli obejrzeć takie obrazy jak: „Sekretne życie zwierzaków domowych”, „Ostatnia rodzina”, „Bridget Jones 3”, „Smoleńsk” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Kino startuje już od rana. „Wybraliśmy najlepsze, najgorętsze i najgłośniej zapowiadane premiery” – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Repertuar jest tak dobrany, że filmy dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Bilety w cenach: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy i 12 zł grupowy, są już do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

REPERTUAR KINOWY NA DZIEŃ 11 LISTOPADA:

 9.30 – „Sekretne życie zwierzaków domowych”(dla dzieci) – zabawna animacja dla najmłodszych, która daje odpowiedź na pytanie – co robią zwierzaki, gdy zostają same w domu?

12.00 – „Ostatnia rodzina”(biograficzny) – saga słynnej rodziny Beksińskich, której bohaterem jest znany dziennikarz Tomasz Beksiński.

14.30 – „Bridget Jones 3”(komedia romantyczna) – Trzecia część miłosnych perypetii Bridget Jones.

17.00 – „Smoleńsk”(dramat) – Historia katastrofy smoleńskiej w reżyserii A. Krauze.

19.30 – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”(sensacyjny) – Kolejna część kinowego hitu, którego bohaterkami są tym razem, bezwzględne i niebezpieczne kobiety w mundurach.

Czytaj cały artykuł
Skip to content